Dowód osobisty (wersja wydawana w 2015-2019)
  • Jest wykonany z najlepszych materiałów o oryginalnych wymiarach 86mm x 54mm
  • Wysokiej jakości imitacja Kingeramu
  • Grawerowane oraz wypukłe elementy
  • Oznaczenia Braila
  • Zabezpieczenia zmienne optycznie
  • Cena bazowa 800 PLN
  • Zamów 2 lub więcej sztuk i odbierz 5% rabatu

Złóż zamówienie na Dowód Osobisty


Czym jest dowód osobisty kolekcjonerski?

Dokumenty kolekcjonerskie cieszą się coraz większą popularnością. Mogą być elementem żartu, zabawy, czy po prostu wyjątkowym prezentem. Tylko Dowodziki.net oferują dobrą jakość i przystępną cenę. Pamiętajmy jedna, że dowodem osobistym kolekcjonerskim nie wolno się legitymować, czy używać go na przykład w urzędzie, czy innej sytuacji formalnej. Dzięki doświadczeniu i staranności urzeczywistniamy wizję i pomysł klienta, zachowując wszystkie elementy i detale prawdziwego dokumentu.

Jak wygląda dobry kolekcjonerski dowód osobisty?

Precyzja i profesjonalizm ekipy Dowodziki.net sprawiają, że oferujemy tylko dobrej jakości produkty. Za sprawą autorsko opracowanej technologii każdy kolekcjonerski dowód osobisty wygląda, ja wierna kopia tego dokumentu, którym się posługujemy na co dzień. Znajdują się na nim przede wszystkim właściwa kolorystyka, mikrodruk, hologram, optyczne zmienne zabezpieczenia, grawerowany oraz wypukły druk. Kształt i wymiary są tożsame z prawdziwym dowodem osobistym. Karta kolekcjonerska jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wykonuje się ją z materiału PCV. Jak może wyglądać? Wiele zależy od pomysłu zamawiającego. Można go uzupełnić dowolną zawartością zarówno tekstową, jak i zdjęciową. Fotografia nie musi być zgodna z wymogami, które obowiązują przy wyrabianiu prawdziwych dokumentów.

Do czego można wykorzystać dowód osobisty kolekcjonerski?

Dokumenty kolekcjonerskie wyrabiane są zazwyczaj dla dobrej zabawy lub żartu. Dzięki autentyczności takiego dowodu osobistego można wywinąć numer nawet największemu niedowiarkowi. Takie urzeczywistnienie psikusa doda realizmu każdej zabawie. Klient ma możliwość dowolnej modyfikacji danych zawartych w dokumencie kolekcjonerskim. Dodatkowo wybiera tez fotografia, ale nie musi to być ta z odsłoniętym uchem i grobową miną. Tutaj jest pełna dowolność. Gadżet może być ciekawym i unikatowym upominkiem ważnego dnia: urodzin, imienin, pierwszego dnia pracy, pierwszego dnia emerytury. Dzięki karcie kolekcjonerskiej można pokazania bliskiej osobie, że o zwracamy uwagę, na to, co lubi, czym się interesuje. Wystarczy wyrazić to, odpowiednio uzupełniając dane w imitacji dokumentu.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Nasze dowody osobiste kolekcjonerskie wyróżnia niewątpliwie dbałość o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, by jakość kart była na jak najwyższym poziomie, a ponadto zgodna z oczekiwaniami klienta. Zamówienie można złożyć za pomocą strony internetowej i formularza znajdującego się na niej bez wychodzenia z domu. Zwykłe zamówienia są realizowane raz w tygodniu, ale istnieje możliwość skorzystania z wysyłki ekspresowej – wtedy wysyłamy produkty codziennie. Możliwe jest również uregulowanie kwoty za zamówiony dokument Bitcoinami. Tani dowód osobisty kolekcjonerski może być Twój – w przeciwieństwie do konkurencji nasze ceny są o wiele bardziej przystępne.