Karta Pobytu (wersja wydawana od 2020)
  • Jest wykonany z najlepszych materiałów o oryginalnych wymiarach 86mm x 54mm
  • Wysokiej jakości imitacja Kingeramu
  • Grawerowane oraz wypukłe elementy
  • Mikrodruk
  • Zabezpieczenia zmienne optycznie
  • Cena bazowa 1120 PLN
  • Zamów 2 lub więcej sztuk i odbierz 5% rabatu

Złóż zamówienie na Kartę Pobytu


Karta pobytu kolekcjonerska

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem dokumentów kolekcjonerskich. Nasi stali klienci zapewne potwierdzą, że oferujemy karty najwyższej jakości, które urozmaicają zabawę lub stanowią rewelacyjne prezenty na różne okazje, jak na przykład osiemnaste urodziny. Niedawno wprowadziliśmy nowy produkt, by poszerzyć wachlarz możliwości na uświetnienie ważnych i zabawnych chwil. Karta pobytu kolekcjonerska pozwoli powitać nowego pracownika w firmie, a nawet uwiecznić moment, w którym zamieszkałaś/zamieszkałeś razem z partnerem/partnerką. To tylko przykłady. Warto pamiętać, by kolekcjonerskiej karty pobytu nie używać w sytuacjach formalnych, czyli w urzędach, jak również na posterunku policji. Co wyróżnia naszą ofertę?
Wykonywane przez nas karty pobytu kolekcjonerskie produkuje się z oryginalnych materiałów. Posiadają także oryginalne wymiary, co nada realności zabawie. Ponadto dbamy o wszystkie detale, nawet te najmniejsze. Zamówienia można dokonać za pośrednictwem internetu bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę Dowodziki.net i wypełnić specjalnie przygotowany formularz. Płatność możliwa jest za pomocą bitcoinów. Zwykłe paczki wysyłamy zwykle raz w tygodniu, ale, jeśli potrzebna jest karta kolekcjonerska szybciej, to proponujemy wysyłkę ekspresową (paczki w tym przypadku są nadawane codziennie). Naszą mocną stronę stanowią precyzja i profesjonalizm oraz dopasowywanie usług do potrzeb i pomysłów klienta. Jak wygląda kolekcjonerska karta pobytu?
Jak wygląda kolekcjonerska karta pobytu? Wiele zależy od klienta, jednak ze swojej strony zapewniamy, że każdy wytworzony przez nas egzemplarz wygląda, jak wierna kopia prawdziwego dokumentu. Zachowane są właściwa kolorystyka, mikrodruk, hologram, optyczne zmienne zabezpieczenia, grawerowany i wypukły druk, warstwa UV. To wszystko sprawia, że karty kolekcjonerskie odwzorowują oryginał. Wykonuje się je z tworzywa PCV, co sprawia, że cechuje je trwałość i odporność na uszkodzenia.
Klient ma nieograniczone możliwości w kreowaniu kolekcjonerskiej karty pobytu. Można samodzielnie określić dane, które mają znaleźć się na dokumencie, a także wybrać dowolną fotografię. Nie jest to dokument urzędowy, więc formalne wymogi nie muszą być przestrzegane. Ich charakter może być żartobliwy lub bardzie autentyczny w zależności od tego, do czego chcemy je wykorzystać. Pamiętajmy jednak, by w żadnej sytuacji formalnej nie legitymować się kolekcjonerską kartą pobytu.
Na jaką okazję może się przydać kolekcjonerska karta pobytu? Kolekcjonerska karta jest produktem, który idealnie nadaje się jako element zabawy lub żartu. Sprawdzi się również jako prezent. Na jakie okazje? Na przykład dla znajomego lub przyjaciela z innego kraju, który przyjechał na przykład w celach zarobkowych. Takie ciepłe przyjęcie z pewnością sprawi mu przyjemność.
A może drugiej połówce sprawisz wyjątkowy podarek? Powitasz ją na stałe w swoim sercu lub będziecie świętować wspólne zamieszkanie, wyjazd we dwoje, nowy etap w życiu. Możliwości jest nieskończenie wiele. Zwłaszcza że informacje w dokumencie kolekcjonerskim można dowolnie modyfikować. Zdjęcie również wybieramy wedle własnego pomysłu. Kolekcjonerska karta pobytu, to idealna pamiątka z momentu narodzin dziecka. Nowy człowiek po raz pierwszy pojawia się na świecie, w którym rozpoczyna się jego droga. Może pociecha nie będzie tego pamiętała, ale z pewnością pokazanie jej tego po latach mogłoby być wzruszające. To jedynie przykłady, reszta zależy od Twojego pomysłu. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.