Prawo Jazdy (wersja wydawana w 2013-2023)
  • Jest wykonany z najlepszych materiałów o oryginalnych wymiarach 86mm x 54mm
  • Wysokiej jakości imitacja Kingeramu
  • Grawerowane oraz wypukłe elementy
  • Warstwa UV
  • Mikrodruk
  • Zabezpieczenia zmienne optycznie
  • Cena bazowa 800 PLN
  • Zamów 2 lub więcej sztuk i odbierz 5% rabatu

Złóż zamówienie na Prawo Jazdy


Prawo jazdy kolekcjonerskie

Od lat oferujemy klientom nie tylko dowody osobiste kolekcjonerskie, ale również prawa jazdy. Wyróżniamy się na tle konkurencji dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Precyzja, jakość i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Przed wysyłką jest możliwość wglądu w efekty naszej pracy. Jak? Możemy wysłać skan kolekcjonerskiej karty na wyraźne życzenie osoby zainteresowanej. Istnieje także możliwość uregulowania ceny kolekcjonerskiego prawa jazdy w bitcoinach.

Dlaczego nasze kolekcjonerskie prawa jazdy są lepsze od produktów konkurencji?

Dzięki autorsko opracowanej technologii każda karta kolekcjonerska wygląda, jak wierna kopia oryginalnego dokumentu. Po naszej stronie znajduje się zaprojektowanie i wykonanie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i pomysłów klientów. Używamy najlepszej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość kolekcjonerskiego prawa jazdy. Może to być miła pamiątka związana z jakimś ważnym dniem, element zabawy lub żartu, lecz, żeby to się udało, to działania poświęcone przygotowaniu musi cechować staranność. Taki dokument można dowolnie personalizować, a nawet wybrać takie zdjęcie, które przypadnie do gustu. Nie obowiązują tutaj wymogi formalne, jak przy wyrabianiu normalnych dokumentów. Chcesz złożyć zamówienie? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, a następnie wypełnić specjalnie przygotowany przez nas formularz. Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Do wyboru jest wysyłka zwykła (zwykle takie paczki są nadawane raz w tygodniu) lub ekspresowa (nadawanie następuje codziennie).

Jak wygląda dobre prawo jazdy kolekcjonerskie?

Starannie wykonane kolekcjonerskie prawo jazdy posiada przede wszystkim elementy oryginalnego dokumentu. Właściwa kolorystyka, mikrodruk, hologram, optycznie zmienne zabezpieczenia, grawerowany i wypukły druk, warstwa UV, czy zastosowanie znaków w alfabecie Braille'a, to podstawa. I my się tego trzymamy dla satysfakcji naszych klientów. Sprawia to, że karta kolekcjonerska z powodzeniem odwzorowuje oryginalne prawo jazdy. Wymiary wynoszą 86 milimetrów na 54 milimetry, czyli tyle samo, co dokument, który kierowcy trzymają w portfelu. Ważna jest również wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Zawdzięczamy to materiałowi, z którego wykonywane są karty. Jest to tworzywo PCV. Ponadto mamy dowolność w kreowaniu dokumentu kolekcjonerskiego. Może się na nim znajdować zabawne zdjęcie lub po prostu inne, niż te zgodne z wymogami urzędowymi. Informacje także umieszczamy wedle własnego uznania. Czy to będzie zamiast imienia pseudonim lub śmieszne przezwisko, czy data urodzenia będzie inna, ponieważ kogoś chcemy odmłodzić lub postarzyć, to już leży w kwestii zamawiającego.

Do czego służy prawo jazdy kolekcjonerskie?

Z pewnością kolekcjonerskie prawo jazdy, pomimo łudzącego podobieństwa do oryginału, nie służy do posługiwania się nim w sytuacji, kiedy kontrolują nas policjanci. To może grozić poważnymi sankcjami. Jednak taka karta kolekcjonerska sprawdzi się jako element żartu, czy zabawy. Urzeczywistni nawet najbardziej wymyślny dowcip, dodając realizmu zabawie. Może posłużyć także jako unikalny podarek na różne okazję. Jedną z nich będzie uzyskanie prawdziwego prawa jazdy poprzez zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego. Sprawi przyjemność osobie, która zdobyła inne ważne kwalifikacje, na przykład zawodowe, czy ukończyła szkołę lub uczelnię wyższą, broniąc swojej pracy dyplomowej. Dlaczego? Prawo jazdy w bardziej uniwersalnym rozumieniu stanowi dokument świadczący o naszych umiejętnościach. Istnieje możliwość zamówienia karty kolekcjonerskiej, przebywając poza granicami kraju, ale wtedy konieczna jest przedpłata.